Zaterdag 15 september om 00:00 uur start de verkoop van de loten voor de Grote Clubactie. En natuurlijk doen wij daar ook weer aan mee! Een lot kost 3 euro. Daarvan gaat 2 euro 40(!) naar onze club. En daar kunnen we een heleboel mooie dingen mee doen.

Het promoten begint vandaag al!

Natuurlijk wachten we tot zaterdag met de verkoop van loten.  Maar je kan vandaag al langs al je buren, vrienden, vriendinnen, neven, nichten, ooms, tantes, opa’s en oma’s. Vraag of ze vanaf aanstaande zaterdag 15 september 2018 of de dagen daarna van JOU de loten kopen. Hoe meer loten jij en/of je team verkoopt, des te meer maak je kans op prijzen die je  kan winnen. (En hoe meer onze clubkas wordt gevuld!)

Verkoop de meeste loten en win

De C-, D- of E-ploeg die de meeste loten verkoopt, maakt kans op een overheerlijke taart voor heel de ploeg! De lotenverkoper die het meest aantal loten verkoopt binnen Fortis wint…zijn of haar eigen korfbal! Aangeboden door onze sponsor Vergo Sport!

Maar ook landelijk vallen er prijzen voor jou als lotenverkoper te winnen:

  • De hoofdprijs is een Playstation 4 met een spel naar keuze! Zij kunnen zich via www.kids.clubactie.nl aanmelden als ‘topverkoper’!
  • Verkoop 20 loten en ontvang een gratis entreekaart voor Bobbejaanland, Optisport, Avontura en Body Worlds.*

*Verkoop jij 20 of meer loten, dan ontvang je een gratis entreekaart  voor Bobbejaanland, Optisport, Avontura en Body Worlds. Bij Bobbejaanland, Optisport en Avontura 1 gratis entreekaart in combinatie met 1 volbetalende persoon. Bij Body Worlds 50% korting.  En 2e artikel gratis bij masita.com.

Waar doe we het allemaal voor?

Dat is een terechte vraag. Als vereniging is extra geld altijd welkom! Dat mag duidelijk zijn. Wat Fortis met het geld dat jij gaat ophalen, gaat doen is bijvoorbeeld:

  • nieuwe ballen aanschaffen,
  • leuke activiteiten organiseren
  • of nieuwe inventaris voor het clubhuis aanschaffen.

Heb je zelf een briljant doel? Stuur dan een e-mail naar groteclubactie@fortiskorfbal.nl

De Grote Clubactie gaat landelijk van start op zaterdag 15 september 2018.  Die dag mag begonnen worden met de lotenverkoop. De loten kunnen verkocht worden tot woensdag 31 oktober 2018. 

Maar jij, jij begint vandaag al, toch!? Kunnen we op je rekenen?

Ps. De loten voor de verkoop worden donderdag 13 september, zaterdag 15 september en dinsdag 18 september uitgereikt door je trainer.

Share This