Datum             Wedstrijd                                  Tijd      Locatie                        Scheidsrechter

03-11-2018       Fortis C1          Tjoba C1          11:15u  De Belt                      Dylan Noordenbos

03-11-2018       Fortis B1          Swift A1           12:30u  De Belt                       Tjeerd Dellebeke

03-11-2018       TOP 5              Fortis 5             13:10u  De Blikken                 TOP

03-11-2018       TOP 6              Fortis 6             14:20u  De Blikken                 TOP

03-11-2018       TOP 7              Fortis 7             15:30u  De Blikken                 TOP

 

08-11-2018       Fortis 2             ONDO 2           20:00u  De Belt                       Tjeerd Dellebeke

08-11-2018       ONDO 1           Fortis 1             19:00u  De Sprong                  ONDO

 

10-11-2018       Fortis 1&2   Zeeuws Korfbalspektakel Finaledag vanaf 14:30u in De Sprong

10-11-2018       Fortis D1         Stormvogels D1  09:00u De Belt                   Tom vd Broeke

10-11-2018       Fortis B3          ONDO B1/B2       10:00u De Belt                  Tim Crucq

10-11-2018       Fortis D2          Seolto D1            11:00u De Belt                    Lars Jumelet

10-11-2018       Fortis A2          ONDO A2            12:00u De Belt                    Marco Polfliet

10-11-2018       Fortis B2          Voorwaarts U16   13:00u De Belt                    Elmar Gabriëlse

10-11-2018       Fortis B1          Voorwaarts U19B 14:00u De Belt                   Patrick Koppejan

10-11-2018       Fortis A1          Voorwaarts U19A 15:20u De Belt                   Nog niet bekend

10-11-2018       TOP C1            Fortis C1              09:00u De Blikken               TOP

10-11-2018       Tjoba E1          Fortis E1              13:45u Omnium                    Tjoba

10-11-2018       Tjoba E2          Fortis E2              13:45u Omnium                    Tjoba

10-11-2018       Tjoba E3          Fortis E3              13:45u Omnium                    Tjoba

10-11-2018       Tjoba C2          Fortis C2              15:00u Omnium                    Tjoba

10-11-2018       Luctor 3            Fortis 5/6              15:40u Vliegende Vaart       Luctor

 

17-11-2018       Fortis C1          ONDO C1          09:00u De Belt                      Colin Paulusse

17-11-2018       Fortis B2          TOP B2              10:00u De Belt                      Dylan Noordenbos

17-11-2018       Fortis B4          Seolto B1           11:20u De Belt                       Nog niet bekend

17-11-2018       Fortis 2            Scheldevogels 1 14:30u Turfschip Etten-Leur Tjeerd Dell.

17-11-2018       Fortis 1            Ten Donck 1       16:00u Turfschip Etten-Leur  Peter de Pagt.

17-11-2018       TOP D3            Fortis D3             09:00u De Blikken                 TOP

17-11-2018       Swift A1           Fortis A1             14:15u De Sprong                  Swift

17-11-2018       Swift 4              Fortis 4                15:30u De Sprong                 Swift

17-11-2018       Swift 3              Fortis 3                16:45u De Sprong                 Swift

 

20-11-2018       Fortis A1          ONDO A1             18:15u De Couburg              Nog niet bekend

 

 

Share This