Trainingstijden

Fortis 1
Dinsdag 19:15-21:15
Donderdag 19:30-21:30

Fortis 2
Dinsdag 19:15-21:15
Donderdag 19:30-21:30

Fortis 3
Dinsdag 20:00-21:30
Donderdag 20:00-21:30

Fortis 4
Dinsdag 20:00-21:30
Donderdag 20:00-21:30

Fortis 5
Donderdag 20:30-21:30

Fortis 6
Dinsdag 20:00-21:15
Vrijdag 20:00-21:15

Trimgroep
Maandag 19:30-20:30

Restgroep
Donderdag 20:30-21:30

Oudersportgroep
Maandag 19:30-20:30

Fortis A1
Dinsdag 18:30-19:45
Donderdag 18:30-19:45

Fortis A2
Dinsdag 18:30-19:45
Donderdag 18:30-19:45

Fortis A3
Dinsdag 18:30-19:30

Fortis B1
Dinsdag 17:45-19:00
Donderdag 17:45-19:00

Fortis B2
Dinsdag 18:15-19:30
Donderdag 18:15-19:30

Fortis B3
Donderdag 19:00-20:00

Fortis C1
Dinsdag 17:30-18:45
Donderdag 17:30-18:45

Fortis C2
Donderdag 18:30-19:30

Fortis C3
Donderdag 18:30-19:30

Fortis D1
Dinsdag 17:15-18:30
Donderdag 17:15-18:30

Fortis D2
Dinsdag 17:30-18:30
Donderdag 17:30-18:30

Fortis D3
Dinsdag 17:30-18:30
Donderdag 17:30-18:30

Fortis E’s
Deze trainingstijden gelden voor alle E-teams.
Dinsdag 17:15-18:30

Fortis F’s
Deze trainingstijden gelden voor alle F-teams
Donderdag 17:30-18:30

Ministars
Zaterdag 09:30-10:30

Fortis 1: dinsdag 21:00 – 22:30
Baskensburg
donderdag 20:00 – 21:30
de Belt

Fortis 2: dinsdag 21:00 – 22:30
Baskensburg
donderdag 20:00 – 21:15
de Belt

Fortis 3: dinsdag 19:30 – 20:45
Couburg
donderdag 21:30 – 22:30
de Belt

Fortis 4: donderdag 21:15 – 22:30
de Belt

Fortis 5: woensdag 21:15 – 22:15
Couburg

Fortis 6: woensdag 21:00 – 22:00
Kroonjuweel

Fortis 7: dinsdag 19:30 – 20:30
de Belt
vrijdag 20:30 – 21:30
Combinatie

Restteam:
woensdag 21:15 – 22:15
Couburg

Trimgroep:
maandag 20.00 – 21.00
de Belt

Oudergroep:
maandag 20.00 – 21.00
de Belt

A1:
dinsdag 18:15 – 19:30
Couburg
donderdag 19:00 – 20:00
de Belt

A2: dinsdag 18:15 – 19:30
Couburg
donderdag 19:00 – 20:00
de Belt

B1: maandag 18:45 – 20:00
de Belt
donderdag 18:00 – 19:00
de Belt

B2: maandag 18:45 – 20:00
de Belt
donderdag 18:00 – 19:00
de Belt

B3: dinsdag 18:30 – 19:30
de Belt

B4: dinsdag 19:30 – 20:30
de Belt

C1: dinsdag 18:30 – 19:30
de Belt
woensdag 18:00 – 19:00
de Belt

C2: maandag 17:45 – 18:45
de Belt

C3: maandag 17:45 – 18:45
de Belt

D1: dinsdag 17:30 – 18:30
de Belt
woensdag 17:00 – 18:00
de Belt

D2: dinsdag 17:30 – 18:30
de Belt
woensdag 17:00 – 18:00
de Belt

D3: woensdag 18:00 – 19:00
de Belt

E1: dinsdag 17:30 – 18:30
Kroonjuweel

E2: dinsdag 17:30 – 18:30
Kroonjuweel

E3: dinsdag 18:30 – 19:30
Kroonjuweel

E4: dinsdag 18:30 – 19:30
Kroonjuweel

E5: dinsdag 16:30 – 17:30
Kroonjuweel

E6: dinsdag 16:30 – 17:30
Kroonjuweel

F1, F2, F3 en F4: donderdag 17:00 – 18:00
de Belt